O webu

O OvěřujPrověřuj

Účelem tohoto webu je během pár vteřin prověřit osoby nebo podnikatelské subjekty z veřejně dostupných zdrojů a získat tak maximální množství informací o protější straně, čímž se může předejít velmi závažným problémům, které mohou mít nejen finanční dopad.

Cena ověřování je 99,- Kč, přičemž v případě samostatného vyhledávání, které zabere poměrně dost času, je jen cena za centrální registr exekucí 60,- Kč. Zároveň je zde možnost nechat si ověřit nebo vytvořit smlouvy od advokátní kanceláře.

Poskytované služby na webu mohou být užitečné v mnoha situacích- při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitostí, ale i jiných hodnotých věcí, přijímání nových zaměstnanců, uzavírání nových obchodních spoluprací nebo ověření správnosti údajů ve smlouvách a mnoho dalšího.

 

„Smyslem OvěřujPrověřuj je legálně poskytnout maximální množství veřejně dostupných informací během několika vteřin a tím tak omezit riziko vzniku možných problémů. Dále si zde uživatel může nechat zkontrolovat či vytvořit smlouvu, aby měl při jejich podepisování jistotu.“

Ing. Marek Fiala, MBA zakladatel webu

Smysl OvěřujPrověřuj